• Video
  • Posted

Zespół 33 - Nowa Płyta "Jezus Królem Chwały"

Nagranie, które Wam dzisiaj prezentujemy zrealizowaliśmy w Poznaniu. Jako Gospel Box odwiedziliśmy stolicę Wielkopolski po raz pierwszy. Była to wizyta nad wyraz miła ponieważ zostaliśmy przyjęci po królewsku, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni całej załodze Zespołu 33 i jego managerowi.

Zespół wydał niedawno swoją nową płytę „Jezus Królem Chwały” i tuż po premierze zapragnął wyjścia poza świat dźwięków. W związku z tym w ogródku perkusisty Sławka Tokłowicza zorganizowaliśmy mini koncert, podczas którego zarejestrowaliśmy wideo. Nie obyło się oczywiście bez grilla, za co jesteśmy Sławkowi niewymownie wdzięczni – podkreślamy to raz jeszcze.

   

Spotkało nas, jak zwykle, wiele nieprzypadkowych przypadków, bez których nie udało by się to, co zaplanowaliśmy. Na początku naszego nagrania, realizowanego w poznańskim Cafe Misja okazało się, że zapodział się gdzieś nas mikrofon „wywiadowczy” typu shotgun… Sprawa wyglądała poważnie. Od biedy można zrobić wywiad bez dziennikarza, ale nie bez mikrofonu. I nagle, zupełnie niespodziewanie, pojawiła się „pani z telewizji”, która po zakończonym materiale szła sobie najzwyczajniej w świecie na kawę. Oczywiście miała przy sobie mikrofon, którego potrzebowaliśmy i – o dziwo – bez ceregieli nam go pożyczyła. Widać, że Zespół 33 umie nie tylko śpiewać, ale także skutecznie się modli… Liczymy, że uda Wam się to dostrzec oglądając nasz film. Może nawet spodoba Wam się muzyka i zapragniecie mieć ich płytę? Kto wie…