PANdamusic - Tam Tam

PANdamusic to nie fanklub biało-czarnego niedźwiedzia grającego na unikatowym instrumencie z bambusowych pędów, aleee grupa muzyków poważnie zakręconych na punkcie tego, który daje im dźwięki. Pan dał muzykę. To Pan dał tę płytę.

Producentem płyty jest Paweł „Bzim" Zarecki znany ze współpracy między innymi z TGD, Mietkiem Szcześniakiem, Anną Marią Jopek. Mixy i mastering płyty zrobił Sławek „Guadky” Gładyszewski – znakomity realizator dźwięku, współpracujący m.in. z Natalią Kukulską, Andrzejem Piasecznym, wcześniej z VooVoo.

Na krążku znalazło się 12 autorskich piosenek – czyli 60 minut znakomitej, energetycznej muzyki z dobrym przesłaniem. Premiera płyty odbyła się 9 lutego 2012 roku.

Lista utworów:

01. PANdamusic
02. Tam Tam (Cała prawd o mnie...)
03. Oczy wiary
04. Oddech
05. Jeszcze nie wiem
06. Sól
07. Po twoich śladach
08. Ogrodnik
09. Twoja nuta
10. W tym rzecz
11. Jesteś
12. Weronika

Zapraszam również na stronę internetową zespołu www.pandamusic.pl oraz profil na facebooku www.facebook.com/pandamusicpl

Informacje o zespole:

Głęboko wierzymy, że to nasz Pan, nasz Bóg dał nam talenty. To Jego Duch daje nam muzykę i daje nam Słowo. Na Jego chwałę powstał ten zespół. Chcemy dla Niego i o nim grać i śpiewać!

Zespół powstał w lutym 2011 roku . Naszym celem jest poprzez swoją muzykę wprowadzać słuchaczy w dobry nastrój, jednocześnie przekonywać o tym, że MIŁOŚĆ jest SENSEM ŻYCIA. Możliwe jest to dlatego, że wszyscy w to wierzymy!!!

Muzyka, którą tworzymy nie zamyka się w żadnym nurcie. Gramy to co lubimy (miło dla ducha i ucha) otwierając się na każdy dźwięk. Najbliżej nam do brzmienia z pogranicza soulu, funku i jazzu, jednak to co gramy często zaskakuje nas samych! Muzykę PANdamusic wyróżnia barwa głosu Reni a znakomici instrumentaliści z pasją tworzą oryginalne brzmienie zespołu.

Wszystkie teksty piosenek, kompozycje i aranże są autorstwa zespołu.