o nas

30 kwietnia 2009 roku wystartowaliśmy z nową inicjatywą promocji muzyki – Gospel Box. Od tej pory korzystamy ze wszystkich możliwości jakie daje współczesna technologia, aby dotrzeć do Was z dobrą muzyką i jeszcze lepszym przesłaniem. Jak widzicie, prowadzimy portal internetowy, na którym znajduje się dźwięki, filmy i zdjęcia, które dla Was tworzymy.

 

Nie ograniczamy się do żadnego gatunku muzycznego, ani nawet do tzw. sceny chrześcijańskiej. Wyszukujemy po prostu dobrą muzykę, która niesie - w warstwie tekstowej i instrumentalnej - pozytywne wartości i opowiadamy o niej Wam. Jeździmy na koncerty, warsztaty i wszelkie wydarzenia związane z muzyką. Tworzymy filmy, audycje radiowe, fotografujemy i opisujemy. Staramy się dotrzeć do tego, co w muzyce najlepsze.

No właśnie! Od samego początku naszą perlą w koronie była audycja pod takim samym tytułem "Gospel Box". Od niej wszystko się zaczęło. Program nadawany jest do dziś na żywo w Radiu Jasna Góra i transmitowany w kilkunastu rozgłośniach w całej Polsce. Emitujemy w nim wywiady, informacje na temat koncertów i wydarzeń, ale przede wszystkim wspaniałą muzykę, która od wielu lat pozytywnie nas zaskakuje.

Kto tworzy Gospel Box? Cała banda zapaleńców, którzy po prostu lubią te klimaty :p Mowa rzecz jasna o wyjazdach, wywiadach, nieprzespanych nocach, gonieniu za artystami oraz użeraniu się z niedziałającym sprzętem i niejeżdżącym samochodem... To wszystko nie jest łatwe, ale daje wielką satysfakcję. Polecamy :)

Do kontaktu zapraszamy wszystkich artystów, którzy chcieliby zaprezentować swoją twórczość w naszym programie. Nie wahajcie się! Stworzyliśmy Gospel Boxa specjalnie dla Was!

KONTAKT:

tel:
512-617-467
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres:
Radio Jasna Góra
ul. O Kordeckiego 2
42-200 Częstochowa

Konto Facebook: www.facebook.com/gospelboxpl
Kanał Video na Youtube: www.youtube.com/gospelboxtv
Kanał Audio na Youtube: www.youtube.com/gospelboxfm