Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/balansbieli/ftp/gospelbox/strona/images/2011/synergia.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2011/synergia
  • Foto
  • Posted

Synergia – Hale św. Józefa

Po raz czwarty udało się w ramach partnerstwa z parafiąp.w.Św. Józefa zagrać mszę Rockową – Kolędową. Tym razem nie pokryło się to ze świętem patrona dzieci – Św. Pawłem ale mimo to na mszy maluchów nie brakowało. Całe to wspaniałe przedsięwzięcie, w które jest co roku zaangażowane kilkadziesiąt osób, poszerza swoje grono odbiorców o czym mogła świadczyć liczba zgromadzonych wiernych w liczbie ok. 600.

Wśród wykonawców tradycyjnie nie mogło zabraknąć przyjaciół zespołu – Łukasza Pilśniaka, Karola Ostalskiego, Krzysztofa Dryndy, Marcina Imiołczyka, Miry Maludzińskiej, Natalii Kocińskiej oraz Eweliny Długosz. Zaprezentowano program 11 kolęd i pastorałek, niestety na samym finale gdy ludzie wspaniale poczuli atmosferę i klimat aranżacji trzeba było kończyć, gdyż perkusista umknął jak wiatr na uczelinię by zaliczyć kolejny egzamin w sesji semestralnej. Przeproszono wszystkich i obiecano, że bisy mogą się pojawić niestety dopiero za rok…:)

{gallery}2011/synergia{/gallery}