Poison
foto: OwnHomeREC

Poison

POISON,  właściwie Piotr Michał Plichta (ur. 25.06.1987r. w Stalowej Woli), znany również jako Poison777 – polski raper, a także założyciel firmy OwnHomeREC. Od 2010 roku prowadzi solową działalność artystyczną. Artysta współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak: kolah, Rover, Allen, Yuro, Bęsiu, Dj freezby, Dj Bulb, Dj Antonio, Arci, FiDD (ŁJK).


Piotr Plichta urodził się 25 czerwca 1987 roku w Stalowej Woli, wychowywał się w tamtejszej dzielnicy Młodynie. Pierwsze próby związane z muzyką Hip-Hop Plichta rozpoczął mając 17 lat. Raper nawrócił się w 2008 roku, kiedy to osobiście doświadczył obecności Jezusa Chrystusa w swoim pokoju. Poison był narkomanem i złodziejem, dziś świadczy o Bogu i opowiada o swoim życiu, jednocześnie ostrzegając młodych przed najczęstszymi błędami. Poison zarejestrował solowy mixtape "Oddech Życia", który ukazał się w czerwcu 2012 roku i został nagrany w Studio RoyalSoundProduction. Materiał był promowany 4 teledyskami :

"Żywy Bóg"
"Nowy Świat"
 "Wśród tysięcy ludzi"
"Intro" feat.Dj Freezby
 
 Raper również wystąpił gościnnie na debiutanckim solowym albumie Kolah " Powrót do korzeni":, który ukazał się w marcu 2013 roku, do którego nakręcono teledysk: "Chory świat" Udzielał się również na dwóch Mixtejpach: Bęsiu "Syn gromu" w kawałku "Inni", Yonas "Nowy Ja" utworze "Nie chce już wiecej" i wielu innych nieoficjalnych produkcjach.
Oficjalny debiutancki album rapera zatytułowany " Szepty Sumienia" ukaże się prawdopodobnie w grudniu tego roku. wydany własnym nakładem w  muzycznej wytwórni RoyalSoundProduction. Artysta poszukuje sponsora na wydanie tego właśnie krążka. Materiał będzie promowany teledyskiem do utworu "Nie daj odebrać sobie".

KONTAKT:  
 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   
www.facebook.com/POISoOoON       
www.facebook.com/OwnHomeRECC