216 Audycja - Olek Klepacz

Formacja Nieżywych Schabuff to grupa świetnie rozpoznawalna w Częstochowie. Zespół jest jednym z muzycznych towarów eksportowych naszego miasta, podobnie jak Muniek Staszczyk czy Habakuk. Nic więc dziwnego, że członkowie składu postanowili zagrać koncert na 25-lecie zespołu w Filharmonii Częstochowskiej.

 

Przed koncertem udało mi się porozmawiać z liderem grupy Olkiem Klepaczem. Nasze spotkanie dotyczyło przede wszystkim nowej płyty zespołu. Pierwszy utwór jest już zarejestrowany i opublikowany. Teledysk do piosenki „Kochankowie na czasie” można już oglądać na nowej stronie internetowej FNS www.fns.pl. Kolejne utwory z zapowiadanej płyty „Elektrosfera” powinny pojawiać się sukcesywnie – zapewnia Olek Klepacz.

 

Koncert wypadł świetnie. Olek za kulisami mówił, że nie spodziewał się takiego przyjęcia i tak entuzjastycznych reakcji publiczności. Częstochowscy miłośnicy Formacji stawili się bowiem do filharmonii tłumnie. Śpiewali wszystkie numery wspólnie z zespołem, a na końcu zgotowali muzykom owacje na stojąco

 

Artykuły powiązane