214 Audycja - Gospel Rain

 Lider Gospel Rain Grzegorz Głuch nie ukrywał, jak bardzo ucieszyła członków chóru propozycja zaśpiewania na Jasnej Górze kolęd wspólnie z braćmi Golcami. To dla zespołu duża szansa, zwłaszcza, że retransmisje koncertu w Polsacie oglądały w Wigilię miliony telewidzów. Sam koncert miał miejsce w bazylice jasnogórskiej w piątek 13 grudnia.

Również dla Golec uOrkiestry nie był to dzień jak co dzień. – To koncert dziesięciolecia, jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni z tego, co się działo w Częstochowie – mówił po koncercie Paweł Golec. – Chcieliśmy żeby towarzyszył nam zawodowy chór i jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z Gospel Rain – dodał.

Gośćmi dzisiejszego Gospel Boxa są członkowie chóru: Ania Bryła i lider zespołu Grzegorz Głuch. Rozmawiamy w „warunkach polowych”, w przerwie prób do koncertu, które były bardzo intensywne. Rozpoczęły się jeszcze w Lublinie, a ostatnie szlify miały miejsce na Jasnej Górze. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że nagranie (dźwiękowe) koncertu jest bardzo udane, w związku z czym ma powstać DVD i odtąd kolędami Golców i Gospel Rain będziemy mogli się cieszyć w zaciszu domowym dowolną ilość czasu. Nawet w sierpniu…