Aktualności

Nadchodzi „Królestwo”

„Królestwo” to tytuł płyty Zespołu Play&Pray. Tą długo wyczekiwaną płytę patronatem honorowym objął bp. Grzegorz Ryś. Już 15 czerwca 2018 roku na rynku muzycznym płyta, której utwory są efektem osobistej modlitwy Członków Zespołu Play&Pray.

Bądź jak Jezus 2018 - Ocaleni Miłością !

Na tegorocznej 9-tej już edycji koncertu "Bądź jak Jezus" w Mysłowicach, mogliśmy poczuć na własnej skórze coś wyjątkowego : Wszystkie nasze zmysły były zgodne, że to, co nas otacza, co było wszechobecne - miało właśnie tę nadprzyrodzoną moc, która sprawia,…

Wieczny- Piekło się wściekło

Premiera czwartego klipu z płyty "Wiara w Bitach" 2018 - WIECZNY X HIOB X NEST BEATZ "PIEKŁO SIĘ WŚCIEKŁO"

Wywiad z Kubą Kornackim dla CGM

Trzy Sny to autorski projekt Kuby Kornackiego. Jest to album, który łączy książkę, płytą z muzyką i spektakl. Piosenki, które tworzą całość to opowieść, która przenosi słuchacza w śwait najskrytszych marzeń i pragnień.

Bóg dał nam Hiphop, aby…

Ukazała się właśnie kolejna ciekawa pozycja traktująca o kulturze Hip Hop. Autor książki szczególnie koncentruje się na wątku "wiary" i przeżywaniu jej przez osoby utożsamiające się z w/w kulturą...

GOLEC uORKIESTRA - LAWINA

W teledysku wykorzystano fragmenty filmu Jędrzeja Lipskiego i Piotra Mielecha pt. „Lawina”. Piosenką „Lawina” oddajemy hołd wszystkim tym, którzy zginęli w walce o wolność ojczyzny, a w szczególności żołnierzom Narodowych Sił Zbrojnych ze zgrupowania kapitana WP Henryka Flame pseudonim „Bartek”.

Apostołowie w dresach

„W naturę chrześcijańskiego powołania wpisana jest misja”. Czy takie hasło do ciebie przemawia? Nie? No to spróbujmy od nowa.

LET HIM RUN

Polski zespół grający muzykę chrześcijańską z gatunku „praise&worship”, założony w 2017 roku przez Marcina Pawełka (guitar, vocal), Rafała Hilbrychta (bass) i Dominika Cendrzaka (drums).

KORTEZ - Dla Mamy LIVE

Chłopiec, który gra na pianinie z Kortezem, znalazł rodzinę zastępczą. 20 tysięcy dzieci w Polsce przebywa w domach dziecka. Szukamy rodzin, żeby dać dzieciom szanse na lepsze życie.

Nowy singiel - Grzegorz Kloc "Perły"

Mamy przyjemność przedstawić nowy singiel Grzegorza Kloca pt: „Perły" . Niezwykle zwiewny, dynamiczny i gitarowy utwór promuje nową płytę artysty, która ukaże się w maju.