Grzegorz Kloc - nowy koncertowy teledysk

Grzegorz Kloc prezentuje teledysk  live utworu - "W tył nie patrze". Teledysk koncertowy jest zapowiedzią kwietniowego koncertu który zostanie  zarejestrowany i wydany na płycie DVD. Promuje on  najnowszy album Grzegorza Kloca "Powrót Łazarza".Płyta Grzegorza Kloca to mieszanka różnych stylów muzycznych, począwszy od rocka, poprzez pop, gospel, skończywszy nawet na reggae. Radiowe melodie z sięgającym "do źródeł" przesłaniem to znak firmowy tej płyty. W treści tekstów można odnaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania i sens w czasach zawirowań i turbulencji, a także zachętę do pokonywania własnych ograniczeń.

Motywem charakterystycznym całego albumu są oryginalne chóry, często w klimatach gospel, a także barwne solówki gitarowe. Z artystą współpracował nowo powstały chór Rock&Gospel, powołany specjalnie dla tego projektu.

Autorem większości kompozycji jest Grzegorz Kloc, natomiast w pisaniu tekstów pomagała mu jego żona Olga Pruszkowska-Kloc, która wcześniej współpracowała m. in. z Natalią Niemen czy zespołem Sixteen. Gościnnie na płycie zagrali: Mirosław Stępień (basista Budki Suflera), Krzysztof Pachla (saksofonista jazzowy), Mariusz Gościło (wiolonczelista w Missio Musica), Mirosław Hoduń (producent muzyczny) oraz Piotr Płecha (artysta solowy i muzyk zespołu TGD).

Za produkcję muzyczną albumu "Powrót Łazarza" odpowiada Grzegorz Kloc oraz Andrzej Karp - jeden z najbardziej znanych i cenionych realizatorów i producentów muzycznych. Płyta jest dostępna we wszystkich salonach Empik w całym kraju.