Historia nawróconego narkomana w nowym klipie POISONA

Teledysk do utworu pt. „Choćby nam mówili” opowiada o narkomanie, któremu narkotyki zabiły żonę. Słuchaczy Poisona może zszokować fakt, że opisana historia wydarzyła się naprawdę, a jej głównego bohatera widzimy w klipie.

 

Muzykę zrobił Zdolny, który jest m.in. autorem bitów do teledyskowych utworów Tau’a – „List Motywacyjny feat. Paluch” i „Logo Land”.
Klip zapowiada nową płytę artysty zatytułowaną „Szepty Sumienia”. Znajdzie się na niej 10 utworów, których w żadnej mierze nie można określić mianem pop – cepelii. Zdaniem Poisona, nowy krążek, na tle jego dawnych produkcji wyróżnia się dużo wyższym poziomem. Za jego muzyczną część odpowiadają RoyalSoundProduction oraz Zdolny, którego bity można usłyszeć m.in. na płycie Tau. Żywych brzmień dostarczył Adam Krasuski (gitara, bas, klawisz).

Nowa jakoś w twórczości Poisona ma się przejawiać nie tylko w tekstach i muzyce, ale również w pomysłowych i dopracowanych pod każdym względem teledyskach. Za ich produkcję artysta odpowiada osobiście. Nie tylko je montuje, ale jest również autorem zdjęć i scenariuszy.
Poisona można posądzić o brak dobrych manier, ale nigdy o gołosłowność. Wszystko co wyraża w muzyce zostało wychowane na faktach, a nie inkubowane chęcią przypodobania się ludziom. Z czasów swojej młodości doskonale pamięta osiedle, ekipę, melanże, rozboje i smak ciężkich narkotyków. Jak twierdzi, swoją wewnętrzną przemianę zawdzięcza wyłącznie Bogu. Zajmuje on najważniejsze miejsce zarówno w jego życiu, jak i twórczości.