Premiera teledysku Grzegorza Kloca
foto: kadr z klipu

Premiera teledysku Grzegorza Kloca

Grzegorz Kloc zaprezentował teledysk do piosenki „Urodzony w ciemną noc”. Obraz promuje ostatnią płytę Grzegorza „Powrót Łazarza”. Kawałek jest propozycją artysty na zbliżające się święta Bożego Narodzenia.

W teledysku oglądamy Grzegorza jako ulicznego grajka i poznajemy historię młodej dziewczyny, która przeżywa sercową tragedię. Tym, który daje jej nadzieję i przeprowadza przez trudne chwile jest Jezus.

Przekaz jest prosty i zrozumiały, a muzyka łatwa i przyjemna. To poprock w bardzo dobrym wydaniu, którego można słuchać w domu, w samochodzie – wszędzie. Super, że na niedługiej półce z dobrą muzyką chrześcijańską jest od niedawna „Powrót Łazarza” i ­– od dziś – bardzo profesjonalnie i ciekawie zrealizowany teledysk. Ewangelia bardzo potrzebowała takiego środka wyrazu.

Grzegorza Kloca poznaliśmy w latach 90., jako gitarzystę i wokalistę grupy Sixteen, prezentującej solidny pop rock o brzmieniu typowym dla polskiej sceny tamtego czasu. Zespół miał nawet przyjemność reprezentować Polskę na festiwalu Eurowizja w 1998. Kariera grupy przerwana została nagle, po śmierci lidera, Jarosława Pruszkowskiego. Później, pod przewodnictwem Grzegorza Kloca, muzycy zespołu kontynuowali działalność jako Seventeen. Obie grupy na stałe wpisały się w historię polskiej muzyki rozrywkowej, którą artysta poznał od podszewki także dzięki współpracy z gwiazdami popu takimi jak DeMono, Maryla Rodowicz, Natalia Kukulska czy Anita Lipnicka.

Scenariusz i reżyseria: Grzegorz Kloc
Autor zdjęć: Krzysztof Kowalski
Montaż: Roman Horodycki (labibla)
Wg. pomysłu Pawła Dyllusa
Doradztwo artystyczne: Olga Pruszkowska- Kloc , Agnieszka Radomska , Marcel Płoszczyński, Kryspin Pluta
Kierownictwo produkcji”: Agnieszka Radomska