Powstaje Akademia Gospel

Jedna z pierwszych w Polsce szkół muzyki gospel, MIĘDZYNARODOWA KADRA! PETER FRANCIS, COLIN VASSELL, LEA KLEJDSEN, DIANA DROŹDZIEL, DOROTA DAKSZEWICZ i inni.

 

Historia powstania szkoły:

Idea założenia Akademii Gospel pojawiła się już w 2009 roku, kiedy to główny pomysłodawca chcący szlifować swoje umiejętności wokalne zauważył, że w Polsce nie ma miejsca w którym mógłby zrealizować swój cel. Uczestnictwo w samym warsztatach gospel, które choć przynoszą wiele radości, niestety nie dawały mu satysfakcji z rozwoju jego głosu. Kiedy to w 2010 roku podzielił się swoim pomysłem z przyjaciółmi ze Śląskiego Stowarzyszenia Gospel wszyscy wspólnie uznali, że sami chętnie staliby się uczniami takiej szkoły aby w nowy sposób doświadczyć muzyki gospel. Od tej chwili zaczęli wspólnie wszyscy pracować, aby to co tak bardzo kochamy, muzyka gospel, mogła stać się dostępna w szkole, którą sami założymy. Pierwsze zajęcia rozpoczną się w styczniu 2011 roku.

Misja:

Misją jest stworzenie odpowiedniego miejsca i warunków umożliwiających rozwój artystyczny ludzi w każdym wieku. Pragniemy poprzez muzykę gospel tworzyć dialog pomiędzy kulturami i pokoleniami jak również kształtować postawę otwartości na nowe idee. Chcemy, aby szkoła była miejscem sprzyjającym rozwojowi muzycznemu i osobowościowemu. Wspieramy kreatywność i pracę nad własnym talentem. Poprzez profesjonalne podejście i międzynarodową kadrę chcemy dać szansę każdemu kto do nas przyjdzie. Ciekawy program nauczania i indywidualne podejście są kluczem do sukcesu.

Cele:

Głównym celem jest kształcenie wokalistów i muzyków. Jest to szkoła artystyczna, która ma pomagać rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności. Wykształceni muzycy i nauczyciele z bogatym doświadczeniem przyczyniają się do satysfakcjonującej pracy. Kolejnym naszym celem jest docieranie do jak największej liczby ludzi poprzez organizowanie zajęć w różnych miastach Polski.

E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Numer telefonu
Martyna Nosal: +48 668 328 554, Karol Lisowski: +48 513 141 947
Strona internetowa
http://www.akademiagospel.pl