Apostołowie w dresach

„W naturę chrześcijańskiego powołania wpisana jest misja”. Czy takie hasło do ciebie przemawia? Nie? No to spróbujmy od nowa.

Nieważne, w czym chodzisz – w garniaku czy w dresie, w biznesowej kiecce czy w dżinach i glanach. Ważne, co robisz z własnym życiem. I Kogo w nim szukasz oraz gdzie. Autor proponuje, byś poszukał razem z nim w Kościele.

Zaskoczony? Zaskoczona? Ato właśnie tutaj proponują ci ŻYCIE. W Kościele nie będziesz maminsynkiem ani córeczką tatusia – tu jesteś Bożym wojownikiem i wojowniczką, bo tu wzrastasz, uwalniasz się od twoich grzechów i słabości.  Tu jesteś apostołem – walczysz o życie nie tylko dla siebie, ale i dla innych. Nie wierzysz? Przekonaj się!

Nakładem Wydawnictwa Świętego Wojciecha ukazała się debiutancka książka Damiana Krawczykowskiego – Apostołowie w dresach. Ten Niezwykle nowatorski poradnik ewangelizacyjny skłoni nie tylko do refleksji młodych ludzi ale zainspiruje do działania w swoim życiu. Książka Apostołowie w dresach, ukazuje się pod wyjątkowym patronatem, zespołu chrześcijańskiego, wyrastającego z nurtu hip-hopowego Muode Koty. Już wkrótce nastąpi premiera piosenki pt. „Apostołowie” oraz klipu promującego książkę. Ponadto przejmującą przedmowę do książki napisała grupa ewangelizacyjna – Wyrwani z niewoli