Wesprzyj album "Wola życia" Magdy Frączek !

Nazywam się Magda Frączek. Piszę piosenki. Jestem początkującą żoną i mamą. Życie, to jest to, co mnie najbardziej inspiruje. Zachęcam Cię już teraz do wsparcia tego, co robię, czyli nagrań mojego albumu pt. Wola życia.

thumb_02-o-plycie_resize_600_600.jpg

Napisałam płytę. Wybrałam ze wszystkich piosenek, które powstały 12. Jakbym miała odpowiedzieć na pytanie "O czym jest ta płyta?", to chyba bardziej znaczące jest to jaka jest. Bo jest szczerym wyznaniem.

Jakoś tak się złożyło, że myślą przewodnią jest wola życia. I to, że z mniej lub bardziej trudnych sytuacji, chcemy, chcę wychodzić i zaczynać od nowa. Chciałabym aby ta płyta po prostu się przydała. Abyś po wysłuchaniu tych piosenek poczuł się pokrzepiony, poczuła się pokrzepiona.

Praca nad tą płytą, taka już właściwa, treściwa rozpoczęła się od mojego spotkania z Krzysiem Łochowiczem. Pracowaliśmy ponad rok. Tak sobie myślę, że jednym z najfajniejszych efektów, jakie udało się uzyskać jest to, że muzyka pomaga mi opowiedzieć historie.

  

Mamy zaaranżowane piosenki, mamy dobranych muzyków. Teraz wystarczy wejść do studia i wszystko pięknie nagrać. 

Tworzymy tę płytę na własną rękę, dlatego potrzebujemy Waszego wsparcia. Mamy takie pomysły, aby nagrać orkiestrę dętą, chór, instrumenty smyczkowe. Trzeba to będzie wszystko zmiksować. Na to wszystko potrzebne są po prostu pieniądze.

Bardzo chciałabym, aby ta płyta powstała i wierzę, że dzięki Waszemu wsparciu - uda się. 

thumb_03-tworcy_resize_600_600.jpg

Album "Wola życia" to wynik pracy Magdy Frączek (piosenki, śpiew, pianino) i Krzyśka Łochowicza (gitara, produkcja, aranżacje). Oprócz nich na płycie zagra Maciek Gołyźniak (perkusja, współpracował z Moniką Brodką, obecnie Sorry Boys), a całość zmiksuje Marcin Gajko (autor miksów m.in na płytach Moniki Brodki, Artura Rojka, Meli Koteluk, Pustek, Leskiego i wielu innych). Dodatkowo, na "Woli życia" usłyszymy strażacką orkiestrę dętą, instrumenty smyczkowe i chór. W odsłonie koncertowej do zespołu dołączy Albert Klejc (gitara basowa). 

thumb_magda-foto_resize_600_600.jpg        thumb_krzysiek-foto_resize_600_600.jpg

Magda Frączek - kompozytorka, autorka muzyki i tekstów, pianistka i wokalistka. Początkowo związana z formacją Love Story (płyta Talitha kum). Od 2013 roku kroczy samodzielną drogą. Na swoim debiutanckim albumie pt. Effatha (Otwórz się!) zwierza się ze swoich doświadczeń i intuicji dotyczących kobiecości. Płyta, której producentem jest Leszek Łuszcz (Julia Marcell, Renata Przemyk, Marek Piekarczyk) zaowocowała wieloma koncertami, rzeszą fanów oraz Feniksem w kategorii „Najlepsza płyta 2014 roku”. W 2015 roku Magda  została doceniona przez Jury Listy Przebojów „Muzyczne Dary” (m.in.. Robert Friedrich i Darek Malejonek), jako jedna z najbardziej obiecujących artystek młodego pokolenia. Prywatnie żona Alberta i mama Józka.

Krzysiek Łochowicz - gitarzysta, posiadacz dwóch platynowych płyt za albumy „Spadochron” i „Migracje" Meli Koteluk oraz złotej płyty za album „Opowiem Ci o mnie” Pawła Domagały. Pracował na stałe z takimi artystami jak Kayah, Mela Koteluk, Renata Przemyk, Janusz Radek. Jako muzyk sesyjny miał okazję pracować z całą plejadą polskich artystów. Nagrał około 40 albumów. Aktualnie związany muzycznie  z Darią Zawiałow oraz Pawłem Domagałą. Producent płyty „Fale” Karoliny Baszak. Obecnie rozpoczął produkcję płyty Marcina Stycznia z piosenkami Leonarda Cohena. Autor muzyki do kilku filmów animowanych. Prywatnie mąż Oli.