Przeżyj tydzień z inspiracją od Arkadio

Z pierwszymi dniami września sądecki raper Arkadio rozpoczął realizację ambitnego internetowego projektu, do którego zainspirowali go uczestniczy prowadzonych przez niego spotkań „Rób to co kochasz”

Arkadio, który na co dzień koncertuje, nagrywa, pisze i przemawia, inspirując ludzi, aby robili to co kochają, postanowił z jeszcze większą intensywnością i wykorzystując wirtualne możliwości :) docierać do swoich odbiorców, od poniedziałku do piątku z nową wartością, publikując w każdy poniedziałek nowy singiel, inspirując cytatami z utworów, prowadząc regularnego autorskiego vloga i przygotowując co tydzień nowe niespodzianki i konkursy.   

"Powodem całego działania jesteś Ty! Odczytuję wiadomości po koncertach i spotkaniach "Rób to co kochasz", które prowadzimy" - mówi Arkadio - Często zadajesz w nich pytanie - co dalej? Co po pierwszym kroku? Dlatego postanowiłem, że będę z Tobą w kontakcie na bieżąco!”

  

W poniedziałek (5 września) Arkadio opublikował pierwszy z tej serii klip do singla ”Sedno" który znaleźć możemy na kanale YouTube RTCK.TV pod adresem https://youtu.be/x5RO3CRndLw Od jutra - w każdą środę Arkadio opublikuje na blogu RTCK swój autorski vlog - www.rtck.pl/blog/, a w czwartki na jego profilu na facebooku freestyle live. 

„Zaczęło się od "tłustego freestylu", który odbywa się cyklicznie w każdy czwartek. Ty wrzucasz mi tematy podczas transmisji live - a ja w tym samym momencie o nich rapuje. Postanowiłem poszerzyć to działanie na cały tydzień. Stąd np: co poniedziałek premiera całkiem nowego singla, a w środę vlog. Pewnie zastanawiasz się - ile można wytrzymać, wypuszczając nowy utwór co tydzień. Obserwuj więc i sam się przekonaj!"