Trzy mamy w wyjątkowym singlu Gabrieli Blachy

26 maja, w Dzień Matki, w sieci pojawił się kolejny singiel Gabrieli Blachy pt. „Mamo”. To wyjątkowa produkcja, w której udział wzięły aż 4 pokolenia jej najbliższych - babcia, mama i siostra, która niedawno została mamą.

Bajkowy krajobraz, letnia aura i niesamowita dawka pozytywnej energii i miłości - w takiej scenerii powstał kolejny teledysk promujący płytę Gabrieli Blachy pt. „Jakubowy dar”. To druga po tytułowej piosence kompozycja zapowiadająca krążek który pojawi się na rynku jesienią 2016 roku.

 

W teledysku występuje mama artystki, a także jej babcia i siostra - mama małej Natalki. W nagraniu klipu i piosenki „Mamo” wziął także udział Radosław Pendziałek - gitarzysta, z którym na co dzień współpracuje artystka.

Już podczas pisania tekstu i muzyki do piosenki „Mamo” towarzyszyło mi uczucie wzruszenia i wdzięczności. Utwór jest swojego rodzaju laurką dla mojej mamy i mamy mojego męża. To muzyczne podziękowanie za każdy, przepełniony miłością dzień i poświęcenie - mówi Gabriela Blacha. Chciałabym żeby kompozycja dotarła do szerokiego grona odbiorców, którzy będą po nią sięgać, by powiedzieć swoim bliskim „Dziękuję”. Bo właśnie słowo „Dziękuję” jest zapisane między wersami i dźwiękami tego utworu - dodaje.

Gabriela Blacha-Cupiał

Wokalistka, skrzypaczka, kompozytorka, instruktorka gospel i autorka tekstów. Absolwentka studiów magisterskich Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej na kierunku gry na skrzypcach. Liderka kwartetu C.D.N. Pomysłodawczyni ogólnopolskiego projektu „Wesoły wędrownik”, promującego twórczość i działalność pedagogiczną Norberta Blachy.  Obecnie pracuje nad pierwszą płytą „Jakubowy dar”, której premierę zaplanowano na jesień 2016 roku.