Debiuty 2016

Dokładnie 24 kwietnia w Katolickim Centrum Kultury DOBRE MIEJSCE odbędzie się jedno z największych wydarzeń młodej sceny muzyki chrześcijańskiej w Polsce – koncert Debiuty 2016. Po raz szósty najciekawsze zespoły ostatniego roku zmierzą się o miano Debiutu. Wśród nagród dla laureata jest możliwość wystąpienia na największych imprezach promujących muzykę chrześcijańską w kraju: festiwalu muzyki Gospel w Gniewie, Koncercie Bądź Jak Jezus w Mysłowicach oraz w juwenaliach chrześcijańskich Sandanalia w Warszawie.

Na scenie Dobrego Miejsca zaprezentują się trzy zespoły. Wśród nich jest wybrany przez serwis www.chrzescijanskiegranie.pl zespół Dobre Ludzie, wytypowany przez Listę z Mocą – Muode Koty oraz poprzez internautów Krzagolec Gang. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął abp. Henryk Hoser.

Koncert może odbywać się dzięki dobrowolnym wpłatom. Wstęp na koncert za zaproszeniami (będę dostępne od 1 marca) – potwierdzeniem chęci uczestnictwa w Debiutach będzie wsparcie organizacji Debiutów dobrowolną wpłatą na rzecz imprezy na poniższe konto:Fundacja „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”, ul. Dewajtis 3, 01-815 Warszawa,46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe.debiuty)

W ramach Debiutów zmierzyło się do tej pory kilkanaście zespołów. Laureatami nagród były zespoły: Love Story, Anielsi, StronaB, Kanaan, Mocni w Wierze, Good God i Soudarion.

Patronat honorowy: Abp. Henryk Hoser – ordynariusz warszawsko – praski.
Organizatorzy: Fundacja “Chrześcijańskie Granie”, Dobre Miejsce, chrzescijanskiegranie.pl
Sponsorzy: Wiara w Biznesie, Euro RTV Agd, Wielka Wola,Studio 159 Niepodległości, drabinka.pl, RTCK.PL, Kondrat-Media.
Partnerzy: Fundacja Otwarte Serce,Inicjatywa Praska, Bądź jak Jezus, Festiwal w Gniewie,  Skrzydlaty Sandał, Stowarzyszenie Na Fali, Oratorium św. Jana Bosko w Warszawie
Patronat modlitewny: Plutony Różańcowe
Więcej informacji o zespołach i wydarzeniu można znaleźć na www.koncertdebiuty.pl