Aktualności

Wieczny- Piekło się wściekło

Premiera czwartego klipu z płyty "Wiara w Bitach" 2018 - WIECZNY X HIOB X NEST BEATZ "PIEKŁO SIĘ WŚCIEKŁO"

Wywiad z Kubą Kornackim dla CGM

Trzy Sny to autorski projekt Kuby Kornackiego. Jest to album, który łączy książkę, płytą z muzyką i spektakl. Piosenki, które tworzą całość to opowieść, która przenosi słuchacza w śwait najskrytszych marzeń i pragnień.

Bóg dał nam Hiphop, aby…

Ukazała się właśnie kolejna ciekawa pozycja traktująca o kulturze Hip Hop. Autor książki szczególnie koncentruje się na wątku "wiary" i przeżywaniu jej przez osoby utożsamiające się z w/w kulturą...

GOLEC uORKIESTRA - LAWINA

W teledysku wykorzystano fragmenty filmu Jędrzeja Lipskiego i Piotra Mielecha pt. „Lawina”. Piosenką „Lawina” oddajemy hołd wszystkim tym, którzy zginęli w walce o wolność ojczyzny, a w szczególności żołnierzom Narodowych Sił Zbrojnych ze zgrupowania kapitana WP Henryka Flame pseudonim „Bartek”.

Apostołowie w dresach

„W naturę chrześcijańskiego powołania wpisana jest misja”. Czy takie hasło do ciebie przemawia? Nie? No to spróbujmy od nowa.

LET HIM RUN

Polski zespół grający muzykę chrześcijańską z gatunku „praise&worship”, założony w 2017 roku przez Marcina Pawełka (guitar, vocal), Rafała Hilbrychta (bass) i Dominika Cendrzaka (drums).

KORTEZ - Dla Mamy LIVE

Chłopiec, który gra na pianinie z Kortezem, znalazł rodzinę zastępczą. 20 tysięcy dzieci w Polsce przebywa w domach dziecka. Szukamy rodzin, żeby dać dzieciom szanse na lepsze życie.

Nowy singiel - Grzegorz Kloc "Perły"

Mamy przyjemność przedstawić nowy singiel Grzegorza Kloca pt: „Perły" . Niezwykle zwiewny, dynamiczny i gitarowy utwór promuje nową płytę artysty, która ukaże się w maju.

Wieczór uwielbienia z Projektem Przebudzenie

"Wołam" - wieczór uwielbienia Projektu Przebudzenie na Ursynowie z okazji Zesłania Ducha Świętego. Kościele raduj się! Uwielbienie z głębi serca. Z wdzięczności za życie. Z radości.

Hiob – Mam dość!

Każdy człowiek potrzebuje czegoś, co można nazwać wentylem bezpieczeństwa. Współczesny świat zasuwa jak mały samochodzik, a my razem z nim. Często brakuje nam tchu, zaczynamy wkurzać się i frustrować, bo nie dajemy rady nadążyć za wydarzeniami.